E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKripto ParalarAntalyaspor Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!---

Antalyaspor Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!

Antalyaspor Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!
18 Ekim 2021 - 16:05 borsagundem.com.tr

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te Antalyaspor’un AKREP Token’ını  arz edecek. 

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00 itibarıyla AKREP Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token AKREP Token’ın 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te başlayacak olan ön satışı,   6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecektir.  

Kemal Cenk Erdem: Futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz

Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Forma göğüs sponsoru olduğumuz Antalyaspor ile AKREP Token’ı arz etmekten mutluyuz. Bitexen olarak Antalyaspor taraftarlarının ve Antalyaspor Kulübü’nün taraftar token’lara gösterdikleri büyük ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederiz. Geçtiğimiz ay hayata geçirdiğimiz sponsorluk anlaşmamızı, bu iş birliğimizle büyütmekten mutluyuz. Kripto para ve blokzincir sektörünün liderleri arasında yer alan Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.” 

Türkiye'nin en geniş ürün çeşitliliği

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Kendi sadakat Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)